Rysk ikon/helig bild.

Rysk ikon/helig bild.
3452343. Rysk ikon/helig bild.

Skildring av en helgon dekorerad med silveroklades och målad i guld, ca. 26 x 21,5 cm.

Silveroklad saknas längst upp till vänster, delvis krackel och delvis repor, nötningar och flisor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 670