HELGE BÖTTCHER. Rumsinteriör med kvinna och barn, signerad och daterad 1931.

34520. HELGE BÖTTCHER. Rumsinteriör med kvinna och barn, signerad och daterad 1931.

27,5 x 41,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

27,5 x 41,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 989