Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
HELGE BÖTTCHER. Rumsinteriör med kvinna och barn, signerad och daterad 1931.
34520. HELGE BÖTTCHER. Rumsinteriör med kvinna och barn, signerad och daterad 1931.
27,5 x 41,5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
27,5 x 41,5 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
791