Trä med rester av rödlack och förgyllning. HxBxD: ca. 40 x 16 x 13 cm.
Allvarliga tecken på åldrande med stresssprickor, skalning och förlust. Gamla spår av insektsskador.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Hamburg - Bahrenfeld Gasstraße 4b 22761 Hamburg Tyskland