STOLAR, ett par, "Junior", Yrjö Kukkapuro.

345145. STOLAR, ett par, "Junior", Yrjö Kukkapuro.

Stomme delvis i vit plast. Fot i vitlackerad metall. Klädda i brunt läder-.

En stol med spricka i rygg. Repor. I övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 941