TRÄRELIEF, 1800-talets senare hälft.

345144. TRÄRELIEF, 1800-talets senare hälft.

Skuren figurscen samt ram med fascesbord i patinerad trä. A tergo uppfäst gåvobrev. 37x30 cm.

Ytslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage, repor.

Antal besök: 522