DOCKOR märkat bland annat Minerva och sköldpadda samt DOCKLEKSAKER. 1900-tal.

345081. DOCKOR märkat bland annat Minerva och sköldpadda samt DOCKLEKSAKER. 1900-tal.

Celluloid, tyg med mera. Längsa dockans längd ca 43 cm.

Skador, slitage, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage, lagningar.

Antal besök: 2 037