TRE SILVERFAT.

TRE SILVERFAT.
3450767. TRE SILVERFAT.

TESI. Fat. Göteborg, 1950. Längd: ca 23,5 cm.
G.A Dahlgren. Fat., Malmö, 1916. Längd: ca 19 cm.
G.A Dahlgren. Kvadratiskt fat, Malmö, 1916. Längd: ca 17,5 cm.
Vikt: ca 582 gram.

Bruksrepor. Ålders- och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
3450767. TRE SILVERFAT.

Vikt: ca 582 gram.

Antal besök: 191