STOLAR, 4 st, Karl-Johan 1800-tal.

345066. STOLAR, 4 st, Karl-Johan 1800-tal.

Stolar 4 st Karl-Johan.

Åldersslitage, fanérsläpp, mjuk stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar 4 st Karl-Johan.

Antal besök: 954