LEKSAK, TCO 58, litograferad plåt, Tyskland, 1950-tal.

345065. LEKSAK, TCO 58, litograferad plåt, Tyskland, 1950-tal.

Mekanisk leksaksmotorcykel med förare. Western Germany. Höjd 11 cm, längd 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 243