Stadsauktion Sundsvall
Konst
Övrigt
PORTRÄTT ÖVER SVENSKA REGENTER, 22 st, Finlandia Förlag. 1960-tal.
345044. PORTRÄTT ÖVER SVENSKA REGENTER, 22 st, Finlandia Förlag. 1960-tal.
Tryck. 34 x 25 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Tryck. 34 x 25 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
5 836