PORTRÄTT ÖVER SVENSKA REGENTER, 22 st, Finlandia Förlag. 1960-tal.

345044. PORTRÄTT ÖVER SVENSKA REGENTER, 22 st, Finlandia Förlag. 1960-tal.

Tryck. 34 x 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tryck. 34 x 25 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 499