Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
EINAR KOHLMANN. Fåglar i vinterlandskap, olja på duk, signerad.
345043. EINAR KOHLMANN. Fåglar i vinterlandskap, olja på duk, signerad.
45 x 55 cm.
Mindre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 55 cm.
Mindre fläckar.
Växjö Auktionskammare
1 070