SPEGEL, gjutmassa, form av sol, 1900-tal.

345023. SPEGEL, gjutmassa, form av sol, 1900-tal.

Diameter 42 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 42 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 831