KOPPARFÖREMÅL, 13 delar, bunkar, formar, skopa, 1800/1900-tal.

345022. KOPPARFÖREMÅL, 13 delar, bunkar, formar, skopa, 1800/1900-tal.

4 runda formar; Diam 16-26 cm.
1 oval form; Längd 24, Bredd 19 cm.
1 skopa; Längd 14,5 cm.
7 kopparformar; Längder ca 8,5, Bredder cirka 6 cm, Diam 7,5 cm.

Ålders- och bruksslitage.
Bucklor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 skopa; Längd 14,5 cm.

Ålders- och bruksslitage.
Bucklor förekommer.

Antal besök: 656