SKÅLAR, "Tusen Fönster", Simon Gate samt Sven Palmqvist. Signerade.

345008. SKÅLAR, "Tusen Fönster", Simon Gate samt Sven Palmqvist. Signerade.

Höjd 7 och 9 cm. Diameter 12 och 19.5 cm.

Skål, "Tusen Fönster" med nagg i fotring. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 000