SMYCKEN, silver, 12 delar, 19/2000-tal.

34498. SMYCKEN, silver, 12 delar, 19/2000-tal.

Bland annat bestående av broscher, armband och ringar.

En ring klippt. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

En ring klippt. Slitage.

Antal besök: 802