344977. TÅG, samt spår, 31 delar, Meccano, 1950-tal.
Tågräls Meccano 15 kurvor, 7 rakor, 1 växel, 1 stop, 1 korsning, 2 raksvängar.
Lok 3435, Hornby
2 vagnar Pullman, Hornby, Aurelia och Marjorie
Vagn okänt namn.
Bruksslitage, loket med färgbortfall, märken samt bucklor, vagnarna med färbortfall och märken.