SKÄNK, med öppningsbar skiva, engelsk stil, 1900-tal.

34495. SKÄNK, med öppningsbar skiva, engelsk stil, 1900-tal.

Musikmöbel. Längd 90, bredd 55, höjd 88 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 703