SOLGLASÖGON, Ray-Ban, 1970/80-tal.

3449078. SOLGLASÖGON, Ray-Ban, 1970/80-tal.

Bredd 14,5 cm
Höjd 5,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 14,5 cm
Höjd 5,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 330