SKRIVBORD, med kylskåp, samtida.

3448573. SKRIVBORD, med kylskåp, samtida.

Ben av gulmetall. Skiva av glas i svart metallram. Hurts med dörr klädd i läder och bakomliggande kylskåp Electrolux. Längd 140, bredd 55, höjd 74 cm.

Bruksslitage. Glasskiva med smärre märken och repor. Ett ben saknar golvskydd. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 308