3448529. SKRIVBORD, med kylskåp, samtida.
Ben av gulmetall. Skiva av glas i svart metallram. Hurts med dörr klädd i läder och bakomliggande kylskåp. Längd 140, bredd 55, höjd 74 cm.
Bruksslitage. Glasskiva med smärre märken och repor. Ingen funktionsgaranti lämnas.