Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
STIG KASTBERG. "Höstbukt Kesnäs". Olja på uppklistrad duk, signerad.
344820. STIG KASTBERG. "Höstbukt Kesnäs". Olja på uppklistrad duk, signerad.
23 x 24 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
23 x 24 cm.
Växjö Auktionskammare
1 818