En briljantslipad diamant om ca 0,03 ct samt tre mindre fattade i 18k guld, stämplad David Butler, Malmö 2010, storlek 16 1/4, vikt 5,6 gram, etui.
Bruksslitage, minnesgravyr.
Bruksslitage, minnesgravyr.