DAVID BUTLER, RING MED DIAMANTER.

3448033. DAVID BUTLER, RING MED DIAMANTER.

En briljantslipad diamant om ca 0,03 ct samt tre mindre fattade i 18k guld, stämplad David Butler, Malmö 2010, storlek 16 1/4, vikt 5,6 gram, etui.

Bruksslitage, minnesgravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, minnesgravyr.

Antal besök: 359