CARL MALMSTEN. SOFFBORD, brännstämplad Waggeryd.

344801. CARL MALMSTEN. SOFFBORD, brännstämplad Waggeryd.

Ek, rak modell. Längd 140, bredd 60, höjd 60 cm.

Slitage, ställvis hårt.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ställvis hårt.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 754