BYRÅ, med stenskiva rokokostil, 1900-tal.

344784. BYRÅ, med stenskiva rokokostil, 1900-tal.

Byrå, rokokostil, 1900-tal.
Bredd 84 cm
Djup 42 cm
Höjd 75 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byrå, rokokostil, 1900-tal.
Bredd 84 cm
Djup 42 cm
Höjd 75 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Antal besök: 901