SPEGELDÖRRAR, 3 st, 1800/1900-tal.

344774. SPEGELDÖRRAR, 3 st, 1800/1900-tal.

Ca 74 x 177 cm.
Ca 61 x 173 cm.
Ca 73 x 166 cm.

Färgbortfall, omarbetade och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 74 x 177 cm.
Ca 61 x 173 cm.
Ca 73 x 166 cm.

Antal besök: 826