STOLAR, 2 st 1940-tal.

STOLAR, 2 st 1940-tal.
344738. STOLAR, 2 st 1940-tal.

Lackad bok med profilerade raka ben, helklädd fast rygg samt sits i naturfärgat läder. Sitthöjd 45, bredd 48, djup 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 586