SKÅL, tenn och mässing, Firma Svenskt Tenn, 1930.

344730. SKÅL, tenn och mässing, Firma Svenskt Tenn, 1930.

Diameter ca 14,5 cm. Höjd ca 8 cm.

Slitage, bucklor, gravyr från 1931.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 189