SKRIVBORD engelsk stil, 1900-tal.

344727. SKRIVBORD engelsk stil, 1900-tal.

Idegran, mässingsbeslag, skiva klädd med grönt läder. Nio lådor. Längd 122, bredd 59, höjd 77,5 cm.

Slitage, stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, stötskador.

Antal besök: 833