KRUKA, Rörstrand, tidigt 1900-tal.

3447228. KRUKA, Rörstrand, tidigt 1900-tal.

Blåvit kruka av stenmassa, höjd 24 cm, diameter 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 308