BONSAITRÄD, porslin, 1900-tal.

3447226. BONSAITRÄD, porslin, 1900-tal.

Höjd ca 35 cm, bredd ca 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 377