ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1940/50-tal.

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1940/50-tal.
344712. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Längd 74 cm. Djup 68 cm. Höjd 100 cm.

Bruksslitage. Smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Smutsig.

Antal besök: 1 117