SPELBORD, nyrenässans 1900-tal.

344696. SPELBORD, nyrenässans 1900-tal.

Raka svarvade ben med överkragningar, rak vikbar skiva. Förvaring i sarg. Längd 89+89, bredd 44, höjd 72 cm.

Skador, slitage och märken på ytan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 781