Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
STURE WIKSTRÖM. "Object". Olja på pannå, signerad.
344691. STURE WIKSTRÖM. "Object". Olja på pannå, signerad.
Ca. 26x26 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 26x26 cm.
Gomér & Andersson Linköping
746