SOFFGRUPP, rotting, tre delar.

344679. SOFFGRUPP, rotting, tre delar.

Soffa, två fåtöljer. Svartmålad rotting med rik ornamentik. Längd 168, sitthöjd 45, total höjd 105 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage.

Antal besök: 853