LANTERNA, koppar/glas, Erik Ohlsson Hälsingborg.

3446667. LANTERNA, koppar/glas, Erik Ohlsson Hälsingborg.

Höjd 38 cm.

Bruks och åldersslitage
Bucklor
Löst lampfäste, ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38 cm.

Bruks och åldersslitage
Bucklor

Antal besök: 397