GEORG JENSEN. Vas, "Flora", medium,rostfritt stål.

3446553. GEORG JENSEN. Vas, "Flora", medium,rostfritt stål.

Höjd ca 23 cm.

Bruksslitage,repor.

Georg Jensen (1866–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 23 cm.

Bruksslitage,repor.

Georg Jensen (1866–1935)

Antal besök: 586