SYLÅDA PÅ BEN, 1900-tal.

SYLÅDA PÅ BEN, 1900-tal.
3446517. SYLÅDA PÅ BEN, 1900-tal.

Höjd exkl handtag 44 cm
Storlek 49 x 31 cm.

Ett gångjärn löst, skruvar saknas
Fläckar, repor, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd exkl handtag 44 cm
Storlek 49 x 31 cm.

Fläckar, repor, smuts.

Antal besök: 337