BORDSUR, förgyllt trä, 1700-tal.

3445829. BORDSUR, förgyllt trä, 1700-tal.

Höjd 55 cm, bredd 48 cm, djup 15 cm.
Troligen senare verk.

Slitage och färgbortfall. Pendel och nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Troligen senare verk.

Antal besök: 341