SLAGBORD, bemålad fur, Allmoge, 1800-tal.

344564. SLAGBORD, bemålad fur, Allmoge, 1800-tal.

Två lådor under bordskivan.
Längd 132 cm, bredd 107 cm, höjd 75 cm.

Bruksslitage, sprickor, repor, märken. Bordskivan lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två lådor under bordskivan.

Antal besök: 822