VAS, keramik, Søholm Stentøj.

VAS, keramik, Søholm Stentøj.
344560. VAS, keramik, Søholm Stentøj.

Höjd ca 42 cm.

Bruksslitage, tillverkningsdefekt/nagg på rispdekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 42 cm.

Antal besök: 875