PARTI TOBAKIANA, mestadels pipor, 18 & 1900-tal.

344547. PARTI TOBAKIANA, mestadels pipor, 18 & 1900-tal.

Varierande modeller och material. Längsta pipskaftets längd ca 56,5 cm.

Slitage och skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 670