MATBORD, Engelsk stil.

MATBORD, Engelsk stil.
3445378. MATBORD, Engelsk stil.

ca 110 x 190 cm, 75 cm hög
2 iläggsskivor a´50 cm.

Bruksslitage, repor & märken, skada kant under.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 110 x 190 cm, 75 cm hög
2 iläggsskivor a´50 cm.

Antal besök: 350