Signerad Th Kärner. Höjd 13 cm.
Modell 1204.
Mindre ytslitage.
Modell 1204.
Mindre ytslitage.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige