BOKHYLLA, jugend.

BOKHYLLA, jugend.
3444970. BOKHYLLA, jugend.

Höjd ca 168 cm
Bredd ca 125 cm
Djup ca 30 cm.

beslag trasigt,repor,märken,fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
3444970. BOKHYLLA, jugend.

Höjd ca 168 cm
Bredd ca 125 cm
Djup ca 30 cm.

Antal besök: 379