SKÅP, jugend, tidigt 1900-tal.

344474. SKÅP, jugend, tidigt 1900-tal.

Höjd ca 190 cm. Längd ca 128 cm. Bredd 56 cm.

Bruksslitage. Mindre spricka i ett glas. Fläckar, märken. Lagning på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 743