SERVERINGSVAGN SAMT PELARBORD, ek/mahogny, sent 1900-tal.

344433. SERVERINGSVAGN SAMT PELARBORD, ek/mahogny, sent 1900-tal.

Serveringsvagn längd 75, bredd 52, höjd 71 cm, pelarbord längd 70, bredd 49, höjd 66 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 894