ARMBAND samt ÖRHÄNGEN, silver, Stig Engelbert, Stockholm, 1955, vikt 34,03 gram.

344419. ARMBAND samt ÖRHÄNGEN, silver, Stig Engelbert, Stockholm, 1955, vikt 34,03 gram.

Armbandets längd ca 21 cm, stämplad Sterling, Sweden, E9 (1955), HE, Stockholm.
Örhängen, smyckets längd ca 3 cm, stämplad Sterling, Sweden, E9 (1955), HE, Stockholm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 443