PAUL HØM. MADONNA.

PAUL HØM. MADONNA.
3444063. PAUL HØM. MADONNA.

Signerad och daterad 1958, olja på duk, 60x49,5 cm.

Ram med smärre hanteringsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
3444063. PAUL HØM. MADONNA.

Antal besök: 496