SMYCKESSKRIN, mässing, 18/1900-tal.

3443824. SMYCKESSKRIN, mässing, 18/1900-tal.

Längd 13,5, bredd 13,5 cm, höjd 15 cm.

Bruksskick. Ytsmuts. Putsrester. Knoppen något sned. Fodret löst invändigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 288